Vodafone – Her Yöne 500 dk, 5000 SMS, 1 GB Net (25TL)

Güncelleme (1 Mart 2014 00:54): Bu paket interneti 2 GB olarak ve yanına 1000 MMS eklenerek güncellendi.

Ayrıntılar için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

http://coknet.net/2014/02/28/vodafone-her-yone-500-dk-5000-sms-2-gb-net-25tl/

—————-

Vodafone Freezone’da her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS ve 1 GB internet paketi ayda sadece 25 TL‘ye sizin oluyor.

Tarifenin adı: Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Bunun için numaranızı Vodafone Freezone’a taşımanız veya Vodafone’dan faturasız yeni bir hat almanız gerekiyor. Freezone için yaş şartı var. 26 yaş altı kullanıcı hattı olması gerekiyor.

Kayıt için: HEPSI yazıp 7000‘e SMS gönderin. (Kısa mesaj ücretsiz)

ŞARTLAR ve AYRINTILAR:

· Kampanya 18 Aralık 2013 – 14 Şubat 2014 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçişi tamamlanmış hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.

· Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, Cep Özgür ve Yeni Özgür Genç tarifelerine kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.

· Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi 25 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için HEPSI yazıp 7000’e SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.

· Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

· Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.

· 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.

· Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC‘de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.

· Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.

· Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.

· Paketi satın alacak abone kara listelerde yer almamalıdır.

· Hepsi Bir Arada Özgürlük paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.

· Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.

· Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

· Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 25 TL’dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.

· Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

· Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.

· Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR HEPSI” yazıp 7000‘a SMS göndermelidir.

· Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL HEPSI” yazıp 7000‘a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

· Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

· Vodafone Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

· Daha önce hatlarını Vodafone’dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.

Kaynak: http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=297

7 Yorum

 1. ahmet

  hattım eski tarihini bilmiyorum hattı eski olanlarda yararlanabiliyorlar mı? 

  Cevapla
 2. admin (Konu Yazarı)

  @ahmet

  Hangi paketi kullanıyorsunuz?

  Cevapla
 3. hayal

  Ben 1 ocakta vodafone gectim hiç bi kampanyadan yararlanamyorum .

  Cevapla
 4. admin (Konu Yazarı)

  @hayal

  Peki nasıl bir sıkıntı yaşıyorsunuz?

  Cevapla
 5. mustafa kara

  ben bu paketi yanlışlıkla iptal ettim tekrar almak istiyorum kontür yükledim ama yapamıyorum nasıl olucak bi yardım acillll

  Cevapla
 6. admin (Konu Yazarı)

  @mustafa kara

  Kampanya süresi dolmuş maalesef. 31 Mart sonmuş.

  Cevapla
 7. hande

  ya bu vodofone kadar saçma bi sistem görmedim bende aynı şekilde iptal etmişim tam bilmiorum bile belkide etmedim. şuan aynı şekilde bende yapamıorm 12 ay dediler 1gb int., 500 heryöne dk 5000 heryöne sms. bi iptal ettirmeyle tüm yıl yandı mı yani? ben ilkkez vodofona geçmiştim şuan pişman oldum. bu işi halledemezsemde hattımı taşıcam eski operatörüme

  Cevapla

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir